Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Naše filozofie

Naše filozofie

Poslání

Naše poslání nás zavazuje k tomu, abyste měli vždy perfektní výhled a rozhled na Vašich cestách a vše fungovalo takovým způsobem, který Vám zajistí bezpečný návrat zpět k Vašim blízkým a rodině. I k nám, jako dodavateli, který tak, jako pečuje o své podnikání a zaměstnance se snaží pečovat i o Vás, naše zákazníky.

Vize

Vize

Vizí naší společnosti je být dlouhodobě kvalitním dodavatelem výrobků a služeb pro klienty ze segmentu automotive a průmyslové energetiky. Dlouhodobě rozvíjíme naše produkční schopnosti a trvale rozšiřujeme naše podnikatelské aktivity na domácím trhu, ale i na zahraničních trzích.

Udržitelnost

Udržitelnost

Chceme naše výrobky a služby našim zákazníkům průběžně inovovat a rozšiřovat tak, aby dlouhodobě naplňovaly jejich potřeby. Snažíme se svou činností a svými produkty přispívat k ochraně životního prostředí a rozvíjet ve prospěch našich zákazníků, zaměstnanců, managementu i vlastníků. K tomu směřuje také naše personální politika, především v oblasti hodnocení, zvyšování kvalifikace a dalšího rozvoje našich pracovníků.

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

K našim zaměstnancům a životnímu prostředí se chováme s respektem a v rámci kodexu naší dlouhodobé sociální odpovědnosti. Jsme aktivní a podporujeme vztahy s obcí a sociálními službami v našem regionu. Chceme být dlouhodobě perspektivním zaměstnavatelem se stabilním zázemím, o čemž svědčí i fakt, že někteří obyvatelé obce Moravičany našli své pracovní uplatnění právě ve společnosti Logaritma.